Obrázky dětem

Když se spojí chuť tvořit a um dvou a více lidí, nejednou získá myšlenka a záměr leckdy nečekané obrysy a tvar.

O to krásnější a bohulibé bývá, když výsledek vykouzlí úsměv na tváři druhého. Když je člověku dáno za svým konáním spatřovat dílo, které pomáhá těm, kteří pomoc nějakým způsobem potřebují.

Každý z nás něco umí

Každý jsme se narodili s unikátní schopností, kterou v průběhu života hledáme. Nalezenou poté v radosti uchopujeme a pro její vyjádření druhým lidem pomáháme v kvalitnějším, bohatším a pestřejším životě. Koncept tohoto principu ve své podstatě umožňuje každému z nás prožívat naplněný život.

Vše se ve své dokonalosti dále děje tak, že unikátní talent a um k nám (dáme-li mu i sobě možnost se vyjádřit) přichází v čase sám.

Společný cíl vytvořit něco hezkého mne spojil se Zuzanou.
Ona kreslí a já vybarvuji.

Každý jak dokáže a s radostí umí.

Obrázky pro děti

Obrázky které společnými silami tvoříme, našly k naší radosti své uplatnění také v Oddělení pro kojence a malé děti na Dětské klinice FN Olomouc.

Malovaní andělíčci pomohli  při propagaci Vánočních benefičních koncertů v katedrále sv. Václava v Olomouci v roce 2018 a 2019.

Tvoříme radost, rádi..

…takhle tvoříme…

postup-1

Idea přenesená na papír

Na počátku všeho je nápad. Jde-li s ním ruku v ruce také chuť a energie k vyjádření, získá nápad záhy hmotné kontury.

postup-2-1

Motiv prohnaný počítačem

Počítač je prodlouženou rukou člověka. Umí jej spojit s čarami druhých, dokáže přinést informace a také spoluutvářet radost z idei.

82565107_2596343563825080_1075562383327363072_n

Radost předávaná očím

To nejkrásnější, čeho jsme schopni, je vytvářet radost druhých prostřednictvím našeho konání.

Kdo za tím stojí?

Zuzana Kynčlová

Zuzana Kynčlová

Z nápadu namalovat vtipné blahopřání přátelům k narození jejich prvního dítěte vznikla postupem času tvorba malovaných přání k narozeninám a všelijakým svátkům. Pak už byl jen krok k myšlence kreslit obrázky pro děti.

Jakub Řezníček

Jakub Řezníček

Miluji život v jeho pravé podobě. Rád se vyjadřuji a tvořím. Vařím a peču, brousím a modeluji, maluji..vše rád. Ze všeho nejraději píšu. O všem, co zažívám, o tom, jak prožívám a cítím. Také mi to jde s myší a tak, je-li třeba, klikám a vybarvuji.

Podporujeme děti

Zakoupením našich obrázků můžete přispět na účely zútulnění prostředí v Oddělení kojenců a malých dětí Dětské kliniky FNO.

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše kolorované, hravé a od srdce tvořené ilustrace?

Máte nápad na jejich uplatnění, máte návrh spolupráce? Napište…